Dolar Güne 2,9669 Tl, Euro 3,2966 Tl’den Başladı

Serbest piyasada bu sabah itibarıyla 2,9656 TL'den alınan dolar 2,9669 TL'den satılırken, 3,2955 TL'den alınan Euro'nun satış fiyatı ise 3,2966 TL olarak...

Dolar Güne 2,9669 Tl, Euro 3,2966 Tl’den Başladı

Serbest piyasada bu sabah itibarıyla 2,9656 TL'den alınan dolar 2,9669 TL'den satılırken, 3,2955 TL'den alınan Euro'nun satış fiyatı ise 3,2966 TL olarak...

Dolar Güne 2,9669 Tl, Euro 3,2966 Tl’den Başladı
30 Mayıs 2016 - 09:38

Serbest piyasada bu sabah itibarıyla 2,9656 TL'den alınan dolar 2,9669 TL'den satılırken, 3,2955 TL'den alınan Euro'nun satış fiyatı ise 3,2966 TL olarak gerçekleşiyor. Euro-dolar paritesi 1,111 seviyesinde.

İstanbul serbest piyasasında işlem gören dolar, Euro, Sterlin, Japon Yeni, Suudi Arabistan Riyali ve diğer para birimlerinin sabah saatlerindeki açılış fiyatları şöyle:

Döviz CinsiAlışSatışDeğişim Oranı(Yüzde)
ABD Dolari2,96562,96690,24
Euro3,29553,29660,19
Avusturalya Dolari2,11602,1320-0,23
Kanada Dolari2,26302,2720-0,04
Isvicre Frangi2,98022,98220,21
Danimarka Kronu0,44160,44300,27
Ingiliz Sterlini4,33844,34010,23
100 Japon Yeni37,503037,53700,73
Norvec Kronu0,35380,3547-0,06
Saudi Riyali0,78860,79290,34
Isvec Kronu0,35430,35520,37

YORUMLAR

  • 0 Yorum