İçişleri Bakanlığı'dan: Türkiye'nin otomobili ile şimdiden 2022'ye hazırız

İçişleri Bakanlığı, dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla tanıtımı yapılan yerli otomobile ilişkin Twitter hesabından, 'Jandarma Genel Komutanlığımız ve Emniyet Genel Müdürlüğümüz, Türkiye'nin otomobili ile 2022'ye şimdiden hazır' mesajını paylaştı.

İçişleri Bakanlığı'dan: Türkiye'nin otomobili ile şimdiden 2022'ye hazırız
29 Aralık 2019 - 16:03
İçişleri Bakanlığı, 'Jandarma Genel Komutanlığımız ve Emniyet Genel Müdürlüğümüz, Türkiye'nin otomobili ile 2022'ye şimdiden hazır' mesajını paylaştı.

'KENDİMİZE GÜVENDİĞİMİZDE AŞAMAYACAĞIMIZ ENGEL YOKTUR'

Emniyet Genel Müdürlüğü, Türkiye'nin ilk yerli otomobilinin fotoğrafını trafik polisi aracı olarak sosyal medya hesabı Twitter'da, 'Kendimize inandığımızda ve kendimize güvendiğimizde aşamayacağımız engel yoktur.

Türkiye'nin otomobili hayırlı uğurlu olsun. Halkın huzur ve güveni için kullanmayı sabırsızlıkla bekliyoruz' mesajıyla paylaştı.

'BİZ ÇOK ELEKTRİK ALDIK'

Ardından Jandarma Genel Komutanlığı da Türkiye'nin ilk yerli otomobilinin fotoğraflarını jandarma trafik aracı olarak Twitter hesabında paylaştı.'Biz çok elektrik aldık' etiketi ile yapılan paylaşımda 'Türkiye'nin otomobili ile milletimizin emrinde olmak, milletimizin hizmetine koşmak, geleceğe güvenle bakmak için sabırsızlıkla 2022'yi bekliyoruz, hayırlı olsun' ifadeleri kullanıldı.

'TÜRKİYE'NİN OTOMOBİLİ İLE 2022'YE ŞİMDİDEN HAZIRIZ'

Hem Emniyet Genel Müdürlüğü hem de Jandarma Genel Komutanlığı'nın mesajları, daha sonra İçişleri Bakanlığı'nın resmi Twitter hesabından paylaşıldı.

Bakanlık paylaşımında, 'Jandarma Genel Komutanlığımız ve Emniyet Genel Müdürlüğümüz, Türkiye'nin otomobili ile 2022'ye şimdiden hazır. Emniyet ve asayiş, emin ellerde' ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum