CHP Lideri olay konusu oldu Oğlunu evlendirmek için...

CHP Lideri Kılıçdaroğlunun hakkında çıkan iddia gündeme oturdu.

CHP Lideri olay konusu oldu Oğlunu evlendirmek için...
28 Ekim 2018 - 13:29

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Burhaniye'deki yazlık evini neden sattığına ilişkin gündem yaratacak bir iddia ortaya atıldı.

Milliyet gazetesinden Talat Atilla bugünkü köşesinde, CHP lideriyle bir görüşme yaptığını ve Kılıçdaroğlu'na birtakım sorular yönelttiğini belirtti.

Atilla, "Kemal Bey, sorduğum soruların özel olduğunu, bu konuyla ilgili konuşmak istemediğini söyledi ama... Sınırları zorlayan ısrarımla... Burhaniye'deki yazlık evini 500 bin TL civarında bir fiyata sattığını öğrendim" diye ifade etti.

Atilla, Kılıçdaroğlu'nun, evini iki gerekçeyle elden çıkardığını ileri sürdü. Atilla, Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kaybettiği tazminat borçlarını ödemek ve kısa süre önce evlendirdiği oğlu Kerem Kılıçdaroğlu'nun düğün masraflarını karşılamak için evini sattığını ifade etti.

Talat Atilla'nın yazısı şu şekilde:

"CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yıllarca gündemden düşmeyen...
Dillere pelesenk olan Burhaniye'deki kooperatif evini hatırlarsınız...

Bir süre önce o meşhur evini ya da basındaki yaygın tanımla, villasını sattığına dair duyumlar almama rağmen... Kesin teyit edemeyince yazmamıştım.

Doğrusu bu fikri takibi biraz da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kılıçdar-oğlu'na yönelik, 'Tazminat paralarını nereden ödüyorsun?' sorusuna yanıt olur mu diye merak ederek de yapmıştım...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bu soruların yanıtlarını sordum. Kemal Bey, sorduğum soruların özel olduğunu, bu konuyla ilgili konuşmak istemediğini söyledi ama...

Sınırları zorlayan ısrarımla...

Burhaniye'deki yazlık evini 500 bin TL civarında bir fiyata sattığını öğrendim. Kılıçdaroğlu evini iki gerekçeyle elden çıkarmış.
BİR: Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kaybettiği tazminat borçlarını ödemek...

İKİ: Kısa süre önce evlendirdiği oğlu Kerem Kılıçdaroğlu'nun düğün masraflarını karşılamak..."


YORUMLAR

  • 0 Yorum