Mezar taşına sosyal medya hesabındaki paylaşımı yazıldı

Ordu'nun Altınordu ilçesinde, uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Ceren Özdemir'in mezar taşına, sosyal medya hesabındaki paylaşımı yazıldı.

Mezar taşına sosyal medya hesabındaki paylaşımı yazıldı
06 Ocak 2020 - 21:09

Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Ceren Özdemir'in ailesi, Ulubey ilçesine bağlı Kumarlar mahallesinde defnedilen kızlarının mezarını yaptırdı.

MEZAR TAŞININ ÖN YÜZÜNE FOTOĞRAF KOYULDU

Granit mermerden yaptırılan mezar taşının ön yüzüne, Ceren Özdemir'in doğum ve ölüm tarihleri ile anne-baba adı yazılarak bir de fotoğrafı konuldu.

ARKA YÜZÜNE SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI YAZILDI

Mezar taşının arka yüzüne ise 20 yaşındaki Özdemir'in sosyal medya hesabından yaptığı, 'Sınırlarımın ötesine geçmeyi öğreniyorum ve artık isteklerimi bastıranların yanında duramam. Bazen büyümek için insanları geride bırakmak zorunda olduğumu öğrendim ve bu öz sevginin ötesinde, nihayet kim olduğumun meselesi' paylaşımı yazıldı.

BABASI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI
Baba Yılmaz Özdemir ise kendi sosyal medya hesabında, Ceren'in mezarına ait fotoğraflar ile 'Prensesimin bedeni istirahatgahını geçireceği mekanı Allah'ın izniyle hazır.' sözlerini paylaştı.

NE OLMUŞTU?

Ordu Üniversitesi öğrencisi Ceren Özdemir, 3 Aralık 2019'da Altınordu ilçesi Zaferi Milli mahallesindeki evinin bulunduğu binaya girerken uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti.

Editor:  Abdullah ASLAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum