Tuğba Ekinci Cengiz Çoşkun'la aşk yaşadımı? / Canlı Yayında şaşırtan Açıklama

Tuğba Ekinci son günlerin konuşulan isimleri arasında yer alıyor Her söylediği şeyle gündem olan Ekinci eski sevgilisi ile ilgili canlı yayında şaşırtan açıklama yaptı.

Tuğba Ekinci Cengiz Çoşkun'la aşk yaşadımı? / Canlı Yayında şaşırtan Açıklama
04 Şubat 2019 - 15:39 - Güncelleme: 04 Şubat 2019 - 15:39

Tuğba Ekinci son günlerin konuşulan isimleri arasında. Her söylediği ile gündem yaratan Tuğba Ekinci son olarak eski sevgilileri hakkında konuşmuş ve hepsini ben adam ettim, sayemde tanındılar demişti.

Magazin basınında da sık sık konuşulan sevgilileri arasında İbrahim Çelikkol ve Cengiz Çoşkun en çok dikkat çekenler arasındaydı.

ESKİ SEVGİLİLERİ HAKKINDA ŞOK SÖZLER

Bir AVM çıkışı gazetecilere yaptığı açıklamalarla gündeme çıkan Tuğba Ekinci, yine samimi itiraflarda bulundur. Eski sevgililerini televizyonda gördüğünde beğenmediğini, çirkin bulduğunu söyleyen güzel şarkıcı, "Eski sevgililerim çok çirkinleştiler; ya eşleri iyi bakmıyorlar ya da kız arkadaşlarıyla mutlu değiller. Benim dönemimde daha iyilerdi. Ekranda eski sevgililerime baktığımda 'Ben bunları nasıl beğenmişim' diye kendime hayret ediyorum" şeklinde konuştu.

İşte Tuğba Ekinci'nin olay olan aşkları;

İbrahim Çelikkol

Cengiz Coşkun

Ümit Cem Şenol (Hande Yener'in sevgilisi)

Oyuncu koçu Ahmet Yıldırım

PEKİ HER SÖYLEDİĞİYLE OLAY OLAN TUĞBA EKİNCİ KİMDİR?

9 Haziran 1977 tarihinde Kars'ta dünyaya gelen Tuğba Ekinci, iki çocuklu bir ailenin çocuğudur. Pendik Lisesi'nden mezun olan Tuğba Ekinci'nin müzik ve şov dünyası ile tanışması ise ünlü yönetmen Osman Sınav'ın Ekinci'yi keşfetmesiyle oldu.Bodrum'da "Mavi Düşler" dizisini çekerken Ekinci'yi gördü ve teklifte bulundu. Diziden ayrıldıktan sonra bir dönem de "Çarkıfelek" adlı yarışma programında hosteslik yapan Ekinci, 1994'te Güzellik Yarışması'na girdi, elemeleri geçti ve ilk 20 aday arasında yer aldı.

.

YORUMLAR

  • 0 Yorum